background

آشنایی با محصولات و خدمات تامند

طراحی و اجرای هر ایده و فکری شاید بیش از نیمی از موفقیت پروژه را تضمین می‌کند، تیم اجرایی تـامـند با تمرکز بر روی طراحی و تجارب کاربری این مرحله را با دقت به انجام می‌رساند.

مشاهده محصولات
background

نرم‌افزار یکپارچه مالی تام

تام، نرم افزاری یکپارچه و متشکل از سیستم های حسابداری مالی، خزانه داری، حقوق و دستمزد، انبار و کنترل کیفی، فروش و سفارشات، تولید و قیمت تمام شده، اموال، نگهداری و تعمیرات، کنترل ابزار، تضمین کیفیت و آموزش و ارتباط با مشتری می باشد که امتحان خود را در صنایع قطعه سازی، مواد غذایی، مصالح ساختمانی، کارتن سازی و بسته بندی و ... پس داده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر

background

حوزه وب، موبایل و تجارت الکترونیک

تات | اطلاع رسانی بیشترین سهم اثرگذاری در خدمت‌رسانی سازمان‌ها، دانشگاه‌ها و شرکت‌های تجاری را دارد. در شاخه کسب و کار نیز شیوه‌های سنتی در حال جایگزینی با خرید و فروش‌های اینترنتی است و باید به این سوی گام نهاد.

background

حوزه نرم‌افزارهای آرشیوالکترونیکی

تاد | در بایگانی‌های سنتی نگهداری اسناد و دسترسی به آنها مستلزم صرف هزینه و نیاز به مکان نگهداری فیزیکی می‌باشد. تاد، راهکاری مطمئن برای نگهداری و سریعترین روش دسترسی به اسناد و فایل‌ها را ارائه می‌دهد.

مشاهده اطلاعات بیشتر

background

نرم‌افزارهای سفارشی

یکی از خدمات تامند طراحی و تولید نرم‌افزارهای سفارشی متناسب با نیازهای مجموعه شماست. در صورتیکه نیاز شما در سبد محصولات تامند نیست می توانیم نسبت به درخواست شما نرم‌افزار سفارشی شما را طراحی و تولید نماییم.

خدمات امور مشتریان و پشتیبانی

خرید محصول اولین قدم برای گام نهادن در مسیری به سوی پیشرفت است.

سامانه پشتیبانی

پشتیبانی یکپارچه و قابل ردگیری درخواست‌ها در سامانه امورمشتریان تامند

ورود به سامانه

مرکز بروز رسانی

تمام محصولات تامند از طریق مرکز بروز رسانی یکپارچه به آخرین نسخه توسعه داده شده از سمت تامند بروز می‌گردند

دریافت بروز رسانی

پایگاه دانش

آموزش گام به گام محصولات تامند به صورت محتوای متنی و رسانه‌ای در پایگاه دانش تامند

ورود به مرکز آموزش جدید

بسته‌های خدمات پشتیبانی

خرید تیکت پشتیبانی یا قرارداد پشتیبانی

برای آشنایی با سبد محصولات و خدمات تامند می توانید با ما تماس بگیرید تا در یک جلسه حضوری با یکدیگر در مورد نیاز شما بحث و تبادل نظر کنیم و بهترین راهکار را در اختیار مجموعه شما قرار دهیم.

ارتباط بگیرید مشاوره رایگان

یا یک گفتگوی آنلاین :) ترتیب دهیم